LithuanianLtPolishPLEnglish (UK)
logo new cut

Gięcie Blach

Cięcie laserem rur i profili

Cięcie laserem Blach

Głównym zakresem naszej działalności jest wykonywanie usług cięcia blach, rur i profili laserem oraz gięcia na prasie krawędziowej. Wykonujemy również usługi montażu i spawania.

Uruchomiliśmy również dział produktów gotowych, w którym produkujemy urządzenia do przemysłu, wspomagające procesy produkcyjne.

Zapraszamy do współpracy!

Pracuj z nami

UE Centrum Gnące

NEW-CUT-arrinera-automotive


Fima New Cut współpracuje z producentem pierwszego polskiego supersamochodu, firmą Arrinera Automotive S.A, przy powstawaniu ramy jeżdzącej dla Arrinery Hussarya.

W ramach współpracy zostały wycięte poszczególne elementy ramy przy użyciu zaawansowanego oprogramowania CAD oraz lasera, dzięki czemu każdy detal został wykonany z niebywałą precyzją.

Poszczególne elementy struktury nośnej składają się z profili i blach o zróżnicowanym przekroju ze stopu bardzo wysokiej wytrzymałości oraz blach o podwyższonej wytrzymałości. Technologia ta pozwala na stworzenie lekkiej i niezwykle wytrzymałej konstrukcji, która jest wymagana przy supersamochodach. Rama została także przetestowana na obciążenia statyczne i dynamiczne przez Politechnikę Warszawską.

cartests.pl - test naszej ramy | Arrinera Automotive S.A.

NEW-CUT-Proton-dynamic

NEW-CUT-Proton-dynamic


FIRMA NEW CUT INWESTUJE W WIEDZĘ!

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że jesteśmy jednym ze sponsorów i współproducentów Polskiego bolidu wytwarzanego przez młodych inżynierów z Politechniki Warszawskiej.

http://protondynamic.pl

Innowacyjna gospodarka Innowacyjna gospodarka